Disponujeme rozmanitou nabídkou i partnerskou sítí, dle potřeb zákazníka umíme obstarat i něco navíc. 

Plastové palety

Standardizované specifikace boxů a přepravek

Qpall

Odolné palety vyrobeny z recyklovaného PP plastu, však s více než 10ti násobnou trvanlivostí než tradiční dřevěná paleta. 

Všechny plastové Euro palety jsou osvobozeny od ISPM15 a jsou tak ideální ke zpětné přepravě mimo EU. 


Plastové palety EURO H1

Palety jsou vyráběny v klasických rozměrech a jsou plně kompatibilní se všemi kontejnery a boxy. Navíc vynikají svou odolností.

Plastová paleta euro H1 je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci. Paleta splňuje náročné DIN normy. Výměnná verze. Již žádné opravy jako u dřevěných palet.

KTP

KTP boxy

Skládací paletové boxy s výraznou úsporou místa. Složený  šetří až 70 % objemu. Skládají se z palety,  plastového víka a prstence odolného proti vlhkosti.


KLT

KLT přepravky

Plně kompatibilní s doručením VDA. Rozměrově přizpůsobeny k přepravě na EUR a ISO-paletách. 


Mohou být konstrukčně umožňující pro plombování a jsou optimalizovány pro uskladnění v automatizovaných skladových systémech. 

Kovové boxy

GITTERBOX EPAL/EUR/UIC

Manipulovatelný závěsnými jeřábovými traverzami, po válečkové dráze a vozíkem. Drátěné výklopné stěny s  dřevěnými deskami vsazenými do ocelových profilů na podlaze. Stohovatelnost 4 ks nad sebou.


GITTERBOX BMW

Drátěný box s boční stěnou výklopnou horem i spodem. Manipulovatelný třemi způsoby - jeřábem, válečkovou dráhou i nízko/vysokozdvižným vozíkem. Stohovatelnost 4 ks nad sebou. Certifikace DE.VW BOX

Kovové boxy a palety dodávány dle standardů koncernu pro celý Volkswagen AG.

111 - 940, 950, 960, 970
MARS BOX velký i malý

Pevná kovová bedna používaná k manipulaci a skladování materiálu. Boxy jsou stohovatelné až do 11 ks nad sebou. Velká bedna disponuje objemem  0,36 m³ a malá 0,17 m³ s nosností až 7000 Kg.

Plastová víka

Paletová víka 

Víka jsou vybavena vytvrzenými rohy, či případně upínacími popruhy. Tvoří tak ideální a bezpečné krytí Vašich skladových zásob.